Президент Зеленський прокоментував підозру Порошенку

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 21 грудня, прокоментував підозру своєму попереднику Петрові Порошенку, оголошену напередодні у справі про держзраду.

«Я не думаю, що це впливатиме на ситуацію всередині нашої країни», — сказав Зеленський на полях конференції послів України у Карпатах.

«На ситуацію всередині країни, як правило, впливають фінансові групи. Він є однією із цих фінансових груп, ми розуміємо, вони звозять людей, ми це бачимо — це ж відкрита інформація, це не брехня — звозять людей з різних областей… У непростий час люди хочуть заробити копійку — хтось так приходить, хтось із власної волі це робить… Тому якщо хитати — їх там, цих груп три-чотири групи, їх не так багато — зараз вони такі гроші, як раніше, не заробляють, і я не сказав би, що вони такі альтруїсти, і тому ми бачимо, що стільки фінансів вони не виділяють, як це було — це те, що я бачу», — додав президент.

Зеленський також сказав, що не бачить резонансу «щодо таких людей», як Медведчук та Порошенко.

«Якщо це ті питання, пов’язані з конкретикою з вугіллям, торгівля із сепаратистами, то нехай розбирається суд, правоохоронні органи», — зазначив він.

«Я думаю, що підтримки цих процесів у суспільстві немає, і зрозуміло чому. Воно так не вийде — заробляти на тому суспільстві, а потім, щоб це суспільство тебе підтримувало… Я думаю, що люди розуміють, що відбувається, і мені здається, що згодом люди зрозуміють, хто є хто… Ми це все бачимо. Принаймні ми можемо сказати, що держава наша не сліпа і починає крок за кроком розбиратися», — резюмував Зеленський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *