У Київській області посилили карантин

Державна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 26 червня на позачерговому засіданні ухвалила рішення про посилення карантинних обмежень в Київській області.

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

Зокрема, було вирішено скоротити максимально допустиму кількість осіб при проведенні масових заходів до 10, а також скоротити до 22:00 час роботи закладів громадського харчування та установ розважальної діяльності в Київській області.

Зазначається, що завантаженість ліжок в закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 в області наразі складає 21,33% (норма — менше 50%). Середня кількість ПЛР-тестування — 39,68 (норма — більше 24% на 100 тис. населення за останні 7 днів). Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 наразі складає 6,5% (норма менше 11%). Динаміка зростання випадків інфікування COVID-19 станом на зараз — 51,28% (норма не більше 10%).

Таким чином, із урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності в Київській області ознак для посилення протиепідемічних заходів (показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить останні три дні понад 10%), відповідно до подання головного санітарного лікаря області, комісія вирішила з п’ятниці, 26 червня 2020 року, ввести такі обмеження: проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) в приміщеннях, встановити максимально допустиму кількість осіб — 10, за умови дотримання епідеміологічних правил; час роботи закладів громадського харчування та установ розважальної діяльності скоротити до 22.00.

Крім того, посилено контроль: за дотриманням протиепідемічних заходів при здійсненні регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень в міському, приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні; за дотриманням протиепідемічних заходів на ринках, в закладах торгівлі, харчування, дитячих дошкільних навчальних закладах; встановити контроль щодо безумовного виконання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації в області.

«Обмеження введені до поліпшення епідеміологічної ситуації в Київській області», — підсумували в Київській ОДА.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *