Актуально Львів

За друк фальшивих доларів у «Галицькій рекламній агенції» львів’яна засудили до штрафу.

23.01.2019

Двоє львів’ян організували друк іноземної валюти у рекламній агенції. Її збували на території Львівщини та Тернопільщини. Міськрайонний суд Тернополя засудив одного з фігурантів до штрафу.

СБУ викрила зловмисників ще у липні 2017 року. У рекламній агенції у Львові чоловіки друкували фальшиву валюту. Їх затримали на гарячому в процесі друкування підробок. На цей момент вони встигли виготовити майже 40 тисяч підроблених стодоларових купюр. Їхня вартість за курсом НБУ перевищувала сто мільйонів гривень.

«Співробітники спецслужби встановили, що двоє мешканців Львова з використанням професійного поліграфічного обладнання налагодили друк високоякісних фальшивих банкнот номіналом сто доларів у особливо великих розмірах», ‒ повідомляє СБУ у Тернопільській області.

У вироку суду зазначено, що зловмисники друкували купюри у «Галицькій рекламній агенції» на вул. Хімічній у Львові. Підозрюваний мав навики налаштування друкарських верстатів та мав доступ до приміщення. Додатково вони замовили собі вичсокоякісну техніку, якою користувалися для фальшування грошей. Готову «продукцію» чоловіки реалізовували у Тернопільській та Львівській областях. Кілька купюр вилучили у Тернополі, тому і слідство велося у цій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *