Актуально

Час змін! Прийди і зроби правильний вибір!

11.04.2019

По переду цікавий вибір, який теоретично иоже змінити хід історії України. Ключове слово тут -зміни.
І таке питання напрошується до виборців, котрі все таки підтримують Порошенко. Питання наступне – на що надіється виборець, який голосує за Порошенко?

На стабільність яка була протягом 5 років? На наше коронне “аби не гірше”? На стабільність чого? Стабільність процвітання корупції? На стабільність роботи найбільшого в Україні бізнес центру під назвою “АТО”? Стабільність гибелі українських дітей, які стоять на фронті НІЗАЩО! Відстоюють особисті інтереси Порошенко.

Україна неймовірного розміру розсадник корупції, спекуляції та схем. А чиний владний апарат є покровителем і стабільним наглядачем цього розсадника.

Швидкість впровадження змін чинним президентом – 1 подія на 1,5 роки. За 5 років у нас на перших шпальтах безвіз, бляхи і томос.

А за кулісами – покупка техніки в Росії, продаж агресору для воєнних цілей українського титану, “Роттердам плюс!!!!” (Взагалі хтоне буть в курсі цієї схеми?), і багато інших махінацій, які успішно провертаються чинним президентом.

Вартість проведення передвиборчої кампанії 200 млн$ а то і вище (з різних відкритих джерел).
Питання, чи не правильно було б з боку президента за 5 років стабілізувати карту України, для чого він і обирався 5 років назад? Тому що досі не зрозуміло як юридично правильно має виглядати Україна на карті світу. Крим НАШ? Чи не НАШ?

Чи не мав би Порошенко НЕ ДРУКУВАТИ жодного біг борда, НЕ ЗНІМАТИ жодної агітаційної реклами, НЕ НАЙМАТИ жодного ЗОМБІ які стоять на мітингах, які за 100 грн продають країну і яких навіть людьми не можна вважати.

Накраща агітація має бути такою “Я зберіг кордони України. Мій номер у виборчому списку №1”.
З такою програмою 100% голосів у першому турі були б у Порошенко. Чи не так?

На словах “патріотів” крим НАШ.
На словах “націоналістів” – Порошенко гарно спілкується українською мовою.

А по факту розкрадаються зароблені народом гроші, які ми з вами маємо тратити на свій відпочинок, на своє здоров’я і благополуччя, і гинуть діти які ні в чому не винні.

Чи не прийшов час ЗМІН?
Народ, ви чого.
Думай! Те!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *