Актуально

Схеми російських політ технологій на виборах 2019

31.01.2019

Як всім нам відомо, стрімко наближаються президентські вибори 2019 Про те кандидати в президенти тримаючи інтригу реєструються повільно. Станом на 18 січня за інформацією ЦВК зареєстровано вже 10 кандидатів з яких Анатолій Гриценко, Сергій Каплін, Андрій Садовий, Ольга Богомолець та Валентин Наливайченко. Більшість яких технічні кандидати, спекулянти і особи в яких рейтинг менше 1%.

Хотілося б зупинитися більш докладно на основних фаворитах які вірять в перемогу на цих виборах, і їх стратегіях просування. Слід зазначити, що напередодні виборів 2019 стратегії просування політиків суттєво відрізняються від звичних нам всім методів покупки голосів за гречку, тиску на виборців, підкуп, пакетне голосування, тощо.
Бачимо зміни, від яскраво нових методів онлайн комунікації з виборцями Володимира Зеленського, до зухвалої спекуляції різними болючими темами для Української, наприклад зменшення ціни на газ в 4 рази від інших кандидатів.

Питання, які зараз турбують кожного Українська є збільшення заробітної плати, зменшення комунальних платежів, подолання корупції в Україні, завершення війни на сході України. Цими питаннями задається кожен українець і сподівається на зміни, які можуть статися після завершення президентських виборів 2019.

Але всі кандидати, фаворити згідно соціальних опитувань, поділяють переживання українською та їх очікування? Чи відповідають дійсності гасла, які використовуються в агітаційних матеріалах кандидатів?

У вівторок 22 січня відбувся з’їзд партії “Батьківщина” під час якого Юлія Тимошенко оголосила про наміри балотуватися в президенти. Не можна було не помітити, присутніх на з’їзді бурхливо відреагували на таку заяву, встали і довго аплодували. Все було прекрасно, за винятком такого нюансу, який вдалося зняти журналісту ГазетаЮА. На задньому плані сцени між учасниками ходили спеціальні інструктори і показували як потрібно аплодувати.

У залі були присутні колишній віце-прем’єр в уряді Азарова Володимир Семиноженко, колишній міністр з питань ЖК господарства Олексій Кучеренко, екс-прмьер Анатолій Кінах, почесний патріарх ПЦУ Філарет, перший президент України Леонід Кравчук.
Юлія Тимошенко розповіла про новий курс і новий етап розвитку України. Розповіла про військове кабінет, розробляє план глибокої реформи армії за стандартами НАТО, натякнула на корупцію у військовій сфері в даний час і пообіцяла не розглядати війну як прибутковий бізнес. За словами Тимошенко, Україна може показати світу клас, який згодом вважатимуть “новою епохою в розвитку людства”. Нова конституція дасть можливість на 80% зменшити корупцію.
За її словами, Україна – “заповідник корупціонерів всесвітнього значення” протягом усіх 28 років, а глава цього заповіднику знаходиться на Банковій.

Справжні реалії? Або акторська гра, відверта спекуляція актуальними темами 2018-2019 року?

Ось що зазначається БЮТ, у них перед кожними виборами йдеться щось нове, що змінить долю України. Послухавши обіцянки, так, курс новий. Але політики старі вже досить прокрався, з наявністю грошей, можуть профінансувати партію і відстояти результати виборів.

Січень 2019, голосування в ВР України про “церковний закон”. Тимошенко була відсутня цілий день. Вона була зареєстрована вранці,

на її місці її картка, як бачимо на фото

під час голосування і на її місці Олександра Кужель.

Це і демократ Олександра Кужель яка розповідала про демократичний бізнесі в Україні.

Це демократ який порушуючи закон, голосує за Юлію Тимошенко, а потім буде розповідати про те, що в країні корупція, що Росія – агресор, а про своє голосування звичайно промовчить.

Грудень 2018, вибори в об’єднаних територіальних громадах.
Повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “Прямий”. У Києві представники Тимошенко роздавали гроші за голоси виборців, по 100 гривень за голос. Місцеві активісти зняли це відео на камеру і викликали поліцію.

Як прокоментував політичний аналітик Тарас Чорновіл, це стовідсотковий кримінал, класична схема російських політтехнологій.

Ми розглянули лише краплю в морі від всіх можливих схем спекуляцій на довірі виборців, і таких прикладів можна простежити безліч навіть без особливих навичок і неозброєним оком. Ця інформація доступна в публічному доступі для всіх бажаючих перевірити достовірність. Якщо підсумувати мораль розслідування, правдива фраза “порятунку потопаючих є справа рук самих потопаючих»? Залежить новий курс України від самих українців? Чи можемо змінити хід історії? Свідомість український нового покоління можливо і готова до змін, але знаючи реалії нашого політичного життя, залишається сподіватися на краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *